Contacteaza-ne!

Nume*

Prenume*

Email*

Telefon

Mesaj

Bistrita 420086, Calea Moldovei, nr.22
Tel: +40 26 320 70 10; +40 26 320 70 20
Fax: +40 26 320 70 50
office@automobilebistrita.ro

Director General

Toadere Andrei
Tel: 0744790378
andrei.toadere@automobilebistrita.ro

Departament vanzari

Stanescu Domnita
Functia: Sef vanzari/responsabil Marketing
Tel: 0755153900
domnita.stanescu@automobilebistrita.ro

Marosan Bogdan
Functia: Consilier Vanzari Renault/Autovehicule rulate
Tel: 0755 153 888
bogdan.marosan@automobilebistrita.ro

Calin Calin Cristian
Functia: Agent de teren
Tel: 0749112724
calin.cristian@automobilebistrita.ro

Departament service

Badea Sorin Ioan
Functia: Sef service
Tel: 0744698186
sorin.badea@automobilebistrita.ro

Departament financiar

Circu Corina Maria
Functia: Director Economic
Tel: 0751280752
corina.circu@automobilebistrita.ro

Departament piese

Badea Sorin Ioan
Functia: Sef vanzari piese
Tel: 0743134813
sorin.badea@automobilebistrita.ro

Cimpoias Eugenia
Functia: Gestionar
Tel: 0745477039
eugenia.cimpoias@automobilebistrita.ro

Priscornita Camelia
Functia: Consultant Piese
Tel: 0754592707
camelia.priscornita@automobilebistrita.ro